مفقودی پرونده هتل امیران نیشابور

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مفقودی پرونده هتل امیران,پرونده هتل امیران,اخبار روز,

مفقودی پرونده هتل امیران نیشابور

.

سید ابوالفضل حسینی قاضی: شخص شهردار خبر از مفقودی پرونده هتل امیران به بنده داد

سید ابوالفضل حسینی قاضی، عضو شورای اسلامی شهر نیشابور در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه شورای اسلامی شهر وظایفی برایش تعريف شده، يكي از اين وظايف نظارت بر پروژه هايي مثل هتل امیران است.

وی در ادامه با بیان اینکه در شورای سوم مبنا این شد سه هتل ساخته شود و از امکانات شهرداری در اين هتل ها استفاده شود، گفت: هتل امیران هم ازاین مجزا نیست و در حال حاضر بحث تکمیل این پروژه است که نیازمند نظارت دقیق می باشد.

حسینی قاضی ادامه داد: باید دید آیا هتل برابر طرح های تفصیلی، درست در موقعیت خودش اجرا شده؟ آیا تجاری ها بر مبنای خودش احداث شده؟ مازاد دارد یا خیر؟ آیا فضاي تراكم آن بیش از حد است یا نه؟

که همه این ها نیاز به يك بررسي جامع دارد كه وظيفه كميسيون حقوقي و نظارت و كميسيون عمران است.

وی با عنوان اینکه اطلاعاتي به دست ما رسيده كه در اين پروژه تخلفاتي صورت گرفته، گفت: دو ماه پيش پرونده را از شهرداري درخواست كرديم كه گزارش كامل از آن داشته باشيم كه متاسفانه تا امروز كه در حال مصاحبه هستم پرونده مفقود بوده و طبق پيگيري هايي كه انجام دادم شخص جناب مسلمي اظهار داشتند كه پرونده مفقود شده است.

رییس کمیسیون عمران شورا اضافه کرد: امروز هم تماسي با دايره حقوقي شهرداري داشتم كه ببينم موضوع مفقودي پرونده چيست آنها نيز اعلام كردند آخرين بار پرونده در دست شهردار بوده و الان مفقود است.

وی اظهار داشت: با توجه به حساسيت به وجود آمده نياز است کمیته ای تلفيقی از كميسيون عمران و حقوقي تشكيل شده تا نظارت بيشتري بر این پروژه داشته باشند و مطالب را جمع بندي كرده و گزارش صحيحي به مردم ارایه شود.

حسینی قاضی با بیان اینکه تحقيق و تفحص حق مسلم شورا است و در هر طرحي مثل پروژه هتل اميران اين تحقيق و تفحص انجام مي شود، گفت: اين طرح نيز مستثني نيست و برای روشن شدن موضوع باید تحقیق صورت بگیرد چرا که این پول بيت المال است و سرمايه گذاران هم از بين مردم هستند و بايد بدانند که آيا تخلفي انجام شده یا نه.

وی با اشاره به اینکه برخی عنوان نموده اند که اسکن پرونده در شهرداری موجود است، بیان کرد: با توجه به اينكه در چند سال قبل قسمتي از پرونده هاي شهرداري اسكن شده اما اسكن ها قابل دستكاري است و ما نمي توانيم به آن ها اطمينان کنیم چرا که وقتي اسكن مشاهده مي شود حتما بايد پرونده اصلي نیز در دست باشد و نميتوانيم به اسكن ها اتكا كنيم

رییس کمیسیون عمران شورا افزود: با توجه به اطلاعاتي كه بنده از پرونده دارم اسكن موجود در شهرداري با اسكن اوليه تفاوت دارد كه با تشکیل کمیته باید این ابهامات بر طرف شود.

وی با عنوان اینکه يكي از وظايف سازمان بازرسي كل كشور این است که هر اطلاعي از هر جايي به آن برسد مخصوصا در مباحث مالي باید در آن ورود كند، گفت: خرسندیم كه سازمان بازرسي در شهرداري نيشابور حضور دارد و باید اين پرونده را بررسي و متخلف را پيدا نموده و به اداره تخلفات اداري وزارت كشور معرفي كند.

حسینی قاضی گفت: سيستم اداري وزارت كشور و شهرداري ها زير نظر وزارت كشور است تا اگر جايي تخلف می شود با آن برخورد كنند و مفقود شدن پرونده هم يكي از انواع تخلف است.

وی در پایان گفت: جناب مسلمي به عنوان شهردار بايد با زير مجموعه اش برخورد كند ومشخص شود پرونده در كجا مفقود شده و چه كسي اين كار را انجام داده است.

.

منبع : روزنه

.

جدیدترین اخبار نیشابور را در سایت نیشابوریا دنبال کنید

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *