فروش نوزاد یک ماهه یک میلیون تومان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فروش نوزاد , فروش نوزاد یک ماهه , فروش نوزاد یک میلیون تومان

فروش نوزاد یک ماهه یک میلیون تومان

نوزاد یک‌ماهه نیشابوری که قرار بود به دست مادرش به مبلغ یک‌میلیون تومان فروخته شود، تحویل بهزیستی مشهد شد.

اعتیاد به ماده‌ مخدر، مهر مادری را از او گرفته‌است و وزن نامهربانی‌هایش اکنون سنگینی می‌کند. مصرف هروئین او را سنگ‌دل کرده‌‌است، آن‌قدر سنگ‌دل که تصمیم می گیرد نوزاد تازه متولد شده‌اش را بفروشد. او سه فرزند دیگر نیز دارد و فرزند آخری که قرار است بدون پدر بزرگ شود را نمی‌خواهد. همسر او از همان ماه‌های ابتدایی بارداری‌اش او را ترک کرده و از خانه متواری شده‌است.

ناچار، برای فروش «نیلا» قیمت می‌گذارد. پایه را یک‌میلیون تومان اعلام می‌کند. برای هر ماه از آن ۹‌ماهی که نیلا را باردار بوده، ۱۱۱‌هزار تومان طلب می‌کند و به دنبال فردی می‌گردد که حاضر شود رقمی بیش از این را به او بپردازد، بدون اینکه کوچک‌ترین علاقه‌ای به نوزادی که کمتر از یک ماه است به دنیا آمده داشته‌باشد.برای او فرقی نمی‌کند که خریدار کیست. تنها به پول‌هایی فکر می‌کند که قرار است نصیبش شود. تمام تلاشش را می‌کند، اما در نهایت، موفق نمی‌شود که نوزاد یک‌‌ماهه را به فروش برساند.

.

این مادر ۳ فرزند دیگر هم دارد

مریم دهنوی، مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین، در رابطه با وضعیت مادر و نوزاد یک‌ماهه که در آستانه فروش قرار داشته‌است گفت: منیژه ۴۲‌ساله است و بیش از ۱۰‌سال است که ماده‌مخدر هروئین مصرف می‌کند. او علاوه‌بر مصرف مواد‌مخدر، کار توزیع و فروش مواد را نیز انجام می‌دهد و به همین خاطر، تاکنون دوبار راهی زندان شده‌است.

این مددکار اجتماعی افزود: منیژه چهار فرزند دارد. بزرگ‌ترین فرزند او سهراب است که ۱۵سال دارد. پسر دیگر او سپهر ۱۲‌ساله است و نگین نخستین دختر اوست که اکنون ۱۰‌سال دارد. نیلا نیز یک ماه است که متولد شده، اما از زمان تولد او، پدرش متواری بوده‌است.

دهنوی با اشاره به اعتیاد پدر نیلا، ادامه داد: همسر منیژه نیز معتاد است، اما او ماده‌مخدر تریاک مصرف می‌کند و نوع مصرف مواد‌مخدرش با همسرش متفاوت است. او به غیر از منیژه، همسر دیگری نیز دارد و از زمانی که منیژه باردار بوده، خانه را ترک کرده و متواری شده‌است.

وی در رابطه با دلایل مطرح‌شده از سوی مادر برای فروش نوزادش گفت: منیژه مدعی است که همسرش فرزندش را نمی‌خواهد و او نیز به‌تنهایی قادر نیست از این نوزاد نگهداری کند، ضمن اینکه برای خرید مواد‌مخدر نیاز به پول دارد.

این مددکار اجتماعی افزود: او مدعی است که هیچ منبع درآمدی ندارد و برای سیرکردن خود، به فروش مواد‌مخدر اقدام می‌کند.

دهنوی درخصوص وضعیت فرزندان منیژه تصریح کرد: او به‌هیچ‌وجه وضعیت خوبی ندارد. خانه آن‌ها اکنون به محلی برای مصرف مواد‌مخدر معتادان محل تبدیل شده و دائم افراد معتاد در خانه او تردد دارند.

وی با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته از سوی مادر برای فروش نوزادش خاطرنشان کرد: منیژه از زمانی که در بیمارستان حضور داشته، اقداماتی را برای فروش نوزادش داشته‌است. او به دنبال این بود که با فروش نیلا، پولی به دست بیاورد و به همین خاطر نیز به دنبال واسطه‌ای بود که نوزاد تازه‌متولدشده را به او بفروشد.

دهنوی در رابطه با اقدامات صورت‌گرفته به منظور تحویل نوزاد تازه‌متولدشده به بهزیستی بیان کرد: برای جلوگیری از فروش نوزاد، اقداماتی را در دستور کار قرار دادیم و در نهایت، با دریافت نامه از دادسرا، موفق شدیم نوزاد یک‌ماهه را به بهزیستی مشهد تحویل دهیم.

وی گفت: به این خاطر که در شهر نیشابور شیرخوارگاهی وجود ندارد، نوزاد برای نگهداری به بهزیستی مشهد واگذار شد.

.

منبع : میزان

.

فروش نوزاد یک ماهه یک میلیون تومان

.

جدیدترین اخبار نیشابور را در سایت نیشابوریا دنبال کنید

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *