دستگيري شرورعربده كش سابقه دار در نیشابور

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دستگيري شرورعربده كش سابقه دار,دستگيري شرور سابقه داردر حين قدرت نمايي, نیشابور,

دستگيري شرورعربده كش سابقه داردر حين قدرت نمايي براي شهروندان

فرمانده انتظامي شهرستان “نيشابور “، از دستگيري يكي از اراذل و اوباش سابقه دار و خطرناك در حين قدرت نمايي براي شهروندان خبر داد.

سرهنگ”حسين بيات مختاري ” با اعلام اين خبر گفت :حدود ساعت ۲۱:۴۸ دقيقه شب گذشته تيم گشت نامحسوس اطلاعات و عمليات فرماندهي انتظامي شهرستان نيشابور در حين گشت زني متوجه قدرت نمايي و ايجاد رعب و وحشت يكي از اراذل و اوباش سابقه دار و خطرناك در محدوده خيابان شريعتي براي شهروندان مي شوند كه بلافاصله ماموران وارد عمل مي شوند .

شرور سابقه دار با مشاهده ماموران در حاليكه سر و صورت خود را پوشيده بود بدون توجه به اخطارهاي مكرر پليس با يكدستگاه موتورسيكلت به صورت جنون آميز ضمن ايجاد وحشت براي خودرو هاي عبوري و شهروندان باسلاح سرد به داخل يكي از كوچه هاي اطراف متواري مي شود .

در ادامه تيم عملياتي حاضر در صحنه با رعايت قانون بكارگيري سلاح و شليك چند تير هوايي و ايجاد موانع وي را قبل از آسيب رساندن به شهروندان دستگير مي نمايند .

سرهنگ بيات مختاري خاطر نشان كرد : در اين عمليات متاسفانه احدي از ماموران به جهت حمايت و پيشگيري از صدمه ديدن شهروندان از سوي اين شرور خطرناك مجروح و به بيمارستان منتقل مي شود .

متهم ۳۰ ساله كه داراي سوابق کيفري متعدد در خصوص تهديد، سرقت، ضرب و جرح، ايجاد رعب و وحشت ،توزيع مواد مخدر و مزاحمت براي شهروندان بود پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد .

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در پايان تاكيد كرد : مقابله جدي با عاملان اخلال در نظم و امنيت عمومي از اولويت هاي پليس شهرستان است ضمن اين از شهروندان تقاضا داريم در زمان اجراي عمليات با خالي كردن صحنه پليس را در اجراي سريع قانون كمك نمايند .

.

منبع : روزنه

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *