تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا و جانبازان نیشابور

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تکریم خانواده شهدای نیشابور ,  تکریم خانواده جانبازان نیشابور

تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا و جانبازان نیشابور

سرهنگ پاسدار سید علی اکبر حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور با بیان اینکه شهیدان با ایثار و فداکاری های مثال زدنی شجاعانه در راه اعتلای اکشور کوشیدند و دراین راه با نثار خون خود جام شهادت را سر کشیدند تا پرچم نظام مقدس پر افتخار ایران اسلامی همیشه در اهتزاز باشد گفت: پنجمین روز از هفته بسیج که به نام “بسیج انقلابیگری و ایثار” نامگذاری شده بود ۹ اکیپ از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران ، پاسدارن پیشکسوت و پایوران ناحیه مقاومت بسیج نیشابور به تکریم و سرکشی ازخانواده معظم شهدا و جانبازان در این روز پرداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور ادامه داد: مسؤولان و بسیجیان با حضور در گلزار شهدا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا ، یاد و خاطره  شهدا  را گرامی داشته و با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و  به غبارروبی  و عطر افشانی گلزار شهدا پرداختند.

تکریم خانواده های شهدا ، ایثارگران ، آزادگان و جانبازان از ضروریات است

تکریم خانواده های شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان از ضروریات است. خانواده های شهدا میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور هستند و خدمت رسانی به آنها افتخاری بسیار بزرگ برای ما محسوب می شود. امروز همه ما امنیت و آرامش را مرهون خون شهدا، ایثارگران و جانبازان هستیم زیرا این عزیزان با گذشتن از جانشان و در دفاع از ارزش های اسلامی امنیت و آرامش را برای ما به دست آوردند. هر اندازه که به خانواده های شهدا خدمت کنیم باز هم نمی توانیم ذره ای از جانفشانی های آنها را که برای دفاع از کشور انجام داده اند جبران كنيم.

اما به جهت قدردانی از آن همه ایثار و از خودگذشتگی شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی تمام تلاش خود را در خدمت صادقانه به خانواده های این عزیزان به کار بندیم. هرچه در راه تکریم خانواده های شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان تلاش کنیم کم است، زیرا خدمت به خانواده های این عزیزان کاری ارزشمند و یک نوع عبادت است. خون شهدا صبر و بردباري خانواده هاي این عزیزان بود که عزت و اقتدار پایداری را براي نظام جمهوري اسلامي ايران به وجود آورد. همه ما باید پاسدار حرمت خون شهدا باشیم زیرا این عزیزان برای به دست آوردن آرمان ها و ارزش های اسلامی جان خود را فدا کردند.

منابع:

روزنه

شبستان

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *