بازدید مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از آموزش و پرورش منطقه زبرخان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آموزش و پرورش منطقه زبرخان , اخبار نیشابور , اخبار فرهنگی نیشابور

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از آموزش و پرورش منطقه زبرخان

در ششمین روز از آذر ماه ۹۵ ، دکتر کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در معیت جمعی از مسئولین شهرستان نیشابور و منطقه ی زبرخان از مدارس این  منطقه ، بازدید به عمل آورد و در جلسه مدیران مدارس شرکت نمود.

در این برنامه که با حضور نماینده ی مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ، سرپرست فرمانداری ، فرمانده نیروی انتظامی ، رؤسای آموزش و پرورش قطب شهید شوشتری شهرستان نیشابور و جمعی از مسئولین محلی برگزارشد ، مدیر کل آموزش و پرورش استان از تعدادی از مدارس شهرهای درود ، قدمگاه ، خرو و روستاهای اسحاق آباد ، حشمتیه و عبداله آباد بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان مشکلات ،کمبودها ، فعالیت ها ، طرحها و ابتکارات آموزشگاه ها قرار گرفت.

قول مساعدت دکتر کاظمی برای رفع کمبودها

دکتر کاظمی در پایان این بازدید در تالار وصال شهر خرو در جمع مدیران مدارس این منطقه حضور پیدا کرد و از همراهی مسئولین منطقه ی زبرخان با آموزش و پرورش تشکر و قدردانی کرد . وی قول مساعد داد که به همه ی نیازها و کمبودهای موجود در مدارس زبرخان توجه نماید و در جهت رفع آنها از هیچ گونه تلاشی فروگذار نکند.

دکتر کاظمی خاطر نشان کرد که در نگاه کلیه مسئولین ، تعلیم و تربیت باید در صدر همه امور باشد. در خور ذکر است: در این  نشست ، دکتر گرمابی نماینده مردم شهرهای نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ، شیبانی سرپرست فرمانداری شهرستان نیشابور ، حجت الاسلام غلامی امام جمعه ی شهر خرو و رئیس اداره آموزش و پرورش زبرخان سخنرانی کردند و سه نفر از نمایندگان مدیران مدارس در مقاطع سه گانه ی ابتدایی ، متوسطه ی اول و متوسطه ی دوم ، مسائل و مشکلات موجود را بیان کردند.

منبع: روزنه

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *