انتخاب بیمارستان حکیم نیشابور به عنوان بیمارستان برتر در سطح کشور

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

انتخاب بیمارستان حکیم نیشابور به عنوان بیمارستان برتر در سطح کشور, بیمارستان حکیم نیشابور به عنوان بیمارستان برتر,  بیمارستان حکیم نیشابور به عنوان بیمارستان برتر در سطح کشور,

انتخاب بیمارستان حکیم نیشابور به عنوان بیمارستان برتر در سطح کشور

رئیس بیمارستان حکیم نیشابور از انتخاب بیمارستان حکیم به عنوان بیمارستان برتر در زمینه ترویج زایمان طبیعی در سطح کشور خبر داد.

دکتر علی اصغر نوری در مصاحبه با وبدا گفت : با شروع طرح تحول سلامت و اجرایی شدن بسته ترویج زایمان طبیعی در این بیمارستان و با همکاری و تلاش مستمر کارکنان و پزشکان متخصص زنان و زایمان ، شاخص سزارین در بیمارستان حکیم کمتر شد.

وی افزود : در همین راستا بیمارستان حکیم به عنوان بیمارستان برتر در زمینه ترویج زایمان طبیعی انتخاب و موفق به دریافت لوح تقدیر از دکتر محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گردید.

رئیس بیمارستان حکیم در ادامه ابراز امیدواری کرد با توجه به احداث و عملیاتی شدن بلوک زایمان جدید در بیمارستان شاهد خدمت رسانی بهتر به مردم باشیم و این خدمت در پیشبرد اهدف اصلی بیمارستان در تکریم و افزایش رضایت مندی مادران باردار موثرت باشد.

لازم بذکر است محورهای تعیین بیمارستان موفق در برنامه ترویج زایمان طبیعی ، شامل کاهش میزان سزارین مطابق با اهداف برنامه ، کاهش مداخلات زایمانی ، حفظ و ارتقاء سلامت مادر و نوزاد ، تکریم و رضایت مندی مادر باردار ، حفظ حریم خصوصی مادر ، بهینه سازی فضای فیزیکی ، توانمندسازی مادران ، فرهنگ سازی در زمینه ترویج زایمان طبیعی و توانمد سازی ارائه دهندگان خدمت می باشد.

.

منبع : روزنه

.

جدیدترین اخبار نیشابور را در سایت نیشابوریا دنبال کنید

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *