آزاد راه حرم تا حرم به نیشابور نزدیک می شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آزاد راه حرم تا حرم به نیشابور,آزاد راه حرم تا حرم ,نزدیک شدن آزاد راه حرم تا حرم

با پیگیری دکتر گرمابی، آزاد راه حرم تا حرم به نیشابور نزدیک می شود

نشست اعضایِ کارگروه اقتصاد و توسعه‌یِ عمران شهری دکتر گرمابی با رئیس اداره‌ی راه و شهرسازی نیشابور (۱۷ خرداد ۹۶)

در این جلسه که پیرو مکاتبات و نطق پیش از دستور دکتر گرمابی در خصوص موضوع  بزرگراه حرم تا حرم و در محل دفتر ریاست اداره راه و شهرسازی نیشابور ، تشکیل شد، دغدغه‌یِ شهروندان در این مسئله مورد گفتگو و بررسی همه‌جانبه‌ی حاضرین قرار گرفت.

در این جلسه، موضوعاتِ گوناگون توسط کارشناسان که عمدتاً دانش‌آموختگان عمران و رشته‌هایِ مرتبط بودند، از زوایای مختلف مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا مسائل در کارگروه تخصصی مشورتیِ مربوطه نیز جهت بررسی بیشتر ارائه گردد.

یادآوری می‌شود مدیر اداره‌ی مزبور نیز همچون بسیاری از مسئولان و شهروندان بر لزوم تدوین سند توسعه شهرستان و چشم‌انداز پیش رو تأکید داشت تا به عنوان یک سند بالادستی راه را برای همه‌ی ادارات و بخش‌ها روشن کند تا در نتیجه‌ی آن، شهر از نگاه جزئی‌بین و بخش‌گرا خلاصی یابد.

مهم‌ترین بخش این جلسه، خبر مهندس کاووسی‌نیا، رئیس اداره‌ی راه و شهرسازیِ نیشابور از تماس تلفنی‌اش با مجری طرح در تهران بود که بر این اساس و پیرو مکاتبه و نطق پیش از دستور دکترگرمابی، مراحل کوتاه‌تر شدن فاصله‌یِ عبور آزادراه حرم تا حرم از شهرستان نیشابور با نظر مساعد مجری طرح به جریان افتاده و در بررسی‌های کارشناسانه‌ی جدید وزارت راه نیز مشکل خاصی برای این موضوع عنوان نشده است.

تماس مجدّد مسئولان دفتر ارتباطات دکتر گرمابی هم با مجری طرح حکایت از اخباری خوش برای شهرستان‌هایِ نیشابور و فیروزه دارد که به محض قطعی شدن و دریافتِ مکتوبات لازم، به استحضار شهروندان فهیم و مطالبه‌گر خواهد رسید.

.

منبع:روزنه

.

جدیدترین اخبار نیشابور را در سایت نیشابوریا دنبال کنید

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *